ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Osób Niewidomych w Ząbkowickim Klubie Seniora

09.11.2012
W ramach Międzynarodowego Dnia Białej Laski w Ząbkowickim Klubie Seniora w dniu 08 listopada 2012 roku odbyło się spotkanie z udziałem osób niewidomych i niedowidzących. Zebraniu przewodniczył Prezes Związku Niewidomych Koło Ząbkowice Śląskie Pan Jakub Dubiński.

Wspólne świętowanie tego dnia było uroczyste i podniosłe. Prezes Jakub Dubiński wygłosił słowo o działalności związku, o codziennych działaniach i zajęciach reliazowanych przez zrzeszonych w kole członków. Następnie członkowie Ząbkowickiego Związku Niewidomych otrzymali z rąk Burmistrza Marcina Orzeszek upominek symbolizujący naszą lokalną ojczyznę. Kolejno miało miejsce składanie życzeń i kwiatów. Dziękował także Starosta ząbkowicki Roman Fester oraz  Przewodniczący Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Stanisław Marzec.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.