ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Samorządu Terytorialnego w Pałacu Prezydenckim

29.05.2014
Prezydent RP Bronisława Komorowski spotkał się z samorządowcami z całej Polski 27 maja br. z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego . W uroczystym spotkaniu uczestniczyli: Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich, Andrzej Dominik Przewodniczący Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich, Roman Fester Starosta Ząbkowicki, Marek Błażejewski Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, Paweł Onyśków p.o. Kierownika Wydziału Rozwoju i Promocji. Prezydent RP Bronisław Komorowski, w rozmowie z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem wspominając ciepłe spotkanie na ząbkowickim rynku, przekazał wszystkim mieszkańcom Gminy Ząbkowice Śląskie serdeczne pozdrowienia, dziękując po raz kolejny, za dobrą wizytę i życzliwe słowa w Ząbkowicach Śląskich.

„W zasadzie możemy sobie wszyscy razem nawzajem podziękować za to, że polska samorządność jest jedną z dźwigni rozwoju ojczyzny przez te dwadzieścia parę lat i to jedną z tych dźwigni nie do zastąpienia. Polska samorządna jest niewątpliwie źródłem polskiego sukcesu na miarę, którą czasami łatwiej można zobaczyć i docenić patrząc z tej perspektywy 25 lat, a jeszcze lepiej z perspektywy zewnętrznej” - powiedział Prezydent Bronisław Komorowski. Na zakończenie dziękując wszystkim przybyłym samorządowcom zachęcił „do wspólnego wysiłku w wielu obszarach , strategicznie ważnych na następne lata, ale możliwych do osiągnięcia tylko i wyłącznie poprzez współdziałanie”.

Zdjęcia; źródło: www.prezydent.pl; autor zdjęć: Wojciech Olkuśnik oraz Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.