ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Zdrowego Przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

13.11.2012
8 listopada 2012 r. był kolejnym, cyklicznym „Dniem Zdrowego Przedszkolaka” w Przedszkolu Publicznym Nnr 2 w Ząbkowicach Śl. Tym razem hasło imprezy brzmiało: „Jedz owoce i warzywa, będziesz zdrowy jak ta ryba.”

Poprzez różnorodne zabawy, inscenizacje, bezpośrednie smakowanie warzyw, owocowych przetworów, twórczość plastyczną, dzieci doskonaliły prozdrowotne postawy, nabyły przekonania do jedzenia różnorodnych warzyw,, surówek oraz przetworów owocowych. Zabawy z owocami i warzywnymi postaciami dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i ciekawych doznań. Nie zabrakło też zdrowych i bogatych w witaminy niespodzianek. Kartonik owocowego soku i żelki były nagrodą za wspólną wesołą zabawę. Do zobaczenia w kolejnym Dniu Zdrowego Przedszkolaka już za miesiąc!

Danuta Miłoś przy współpracy Moniki Wisły – Żurawiak.

Tekst i zdjęcia: Przedszkole Publiczne nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.