ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Życzliwości i Pozdrowień - dzieci z wizytą u burmistrza

22.11.2013
Delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 3 złożyła burmistrzowi Marcinowi Orzeszkowi miłą wizytę z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego oraz Uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich delegaci złożyli pracownikom samorządowym serdeczne życzenia wręczając laurki i własnoręcznie wykonane odznaki życzliwości.

„Nie proś świata aby zmienił się na lepsze, to Ty zmień się pierwszy” – brzmiało hasło żółtej odznaki, którą dzieci zaprojektowały specjalnie na tę okazję. Kolor żółty, kojarzony z energią, ciepłem i słońcem był dominującą barwą wśród ubioru uśmiechniętych delegatów, którzy przybyli do Urzędu Miejskiego z pozytywnym przesłaniem i pozdrowieniem. Uczniowie wręczyli także własnoręcznie robione laurki z życzeniami przyjaznej atmosfery w pracy i w rodzinie.

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.