ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Edukacyjna wycieczka Krasiejów 2012

06.06.2012
5 czerwca grupa 6-latków z Przedszkola Publicznego Nr 2 pod opieką pań: Bożeny Tracz i Jolanty Kurandy wyruszyła na ciekawą i niezwykle pouczającą wycieczkę do parku jurajskiego w Krasiejowie.

Mimo niebyt sprzyjającej aury dzieci były uczestnikami niecodziennych prężyć związanych z atrakcjami parku. Poprzez podróż wehikułem casu dzieci w przystępny sposób poznały genezę kształtowania się Ziemi. Ścieżka edukacyjna pozwoliła poznać  różne gatunku naturalnej wielkości dinozaurów żyjących w okresie jurajskim. Największą atrakcją okazał się wirtualny pokaz flory oceanicznej w 3D.

Wycieczkę przedszkolaki zakończyły w parku rozrywki gdzie zaspokoiły swoją potrzebę ruchu i zabawy na świeżym powietrzu. Emocje i wrażenie z tej edukacyjno- rozrywkowej przygody z prehistorią dzieci wyraziły w pracach plastycznych nazajutrz po wycieczce.

Tekst i zdjęcia: Przedszkole Publiczne nr 2

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.