ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

eee

22.04.2015
ee

Zapra do udziału w niezwykłej wyprawie - Wycieczce na "bliskie Kresy" II Rzeczypospolitej, okolice Lwowa, tereny skąd przyjechali na Ziemię Ząbkowicką nasi dziadowie i rodzice. Będzie to też pierwsza wyprawa do  powiatu partnerskiego na Ukrainie - Powiatu Peremyszlańskiego. 

Wycieczka ma charakter turystyczny, poznamy Lwów i kilkanaście miejscowości w jego pobliżu, wszystkie związane z wielowiekową historią Polski na tych terenach. Będziemy podróżować z tamtejszą, znakomitą przewodniczką - Maszą, a mieszkać będziemy w Domu Pielgrzyma w miejscowości Bóbrka koło Lwowa, domu prowadzonym przez księży Salezjanów z Krakowa.Spotkamy się też z zamieszkałymi tam Polakami. Myślę, że wycieczka będzie wielkim przeżyciem i pozostawi niezapomniane  wrażenia. Szczegóły znajdziecie Państwo w  programie imprezy. W razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu z organizotorem - biurem turystycznym BORT PTTK w Ząbkowicach Śląskich, tel. 74 8151 770, mail: bort_pttk@zabkowice.com.pl.

Jerzy Organiściak Przewodniczący Rady Powiatu Ząbkowickiego"

--

Jerzy Organiściak, www.jorganisciak.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.