ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Fairy Tale Show - po raz pierwszy ząbkowicki zespół ma szansę wygrać Wielki Finał Muzycznej Bitwy Radia Wrocław

13.02.2012
Do godz. 18:00 - 18 lutego br. można oddawać głosy w systemie SMS na Fairy Tale Show. Grupa stoi przed olbrzymią szansą wygrania Wielkiego Finału. SMS-y należy wysyłać pod numer 72280 o treści: RW Bitwa 2

(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT). Oprócz Fairy Tale Show podczas finalowego koncertu wystąpia jeszcze: Grans z Kłodzka, The Floorators ze Świdnicy, InnerI z Kotliny Kłodzkiej.

Jak mówi regulamin konkursu: zwycięzca wyłoniony zostanie na podstawie sumy głosów SMS oddanych w tym tygodniu i głosów oddanych przez uczestników koncertu finałowego na biletach wstępu, które będą jednocześnie kartami do głosowania. Tych biletów nie można jednak kupić, można je wygrać słuchając Radia Wrocław.

Zachęcamy do głosowania poprzez SMS na młody i utalentowany ząbkowicki zespół!

Informacje o zespole na stronie: http://www.facebook.com/pages/FairyTaleShow-FTS-/234967833201430
Posłuchaj Fairy Tale Show: http://www.myspace.com/fairytaleshow
Fairy Tale Show w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław: http://www.muzycznabitwa.prw.pl/bands/view/114/fairytaleshow

Fairy Tale Show
Fot: Fairy Tale Show

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.