ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

FairyTaleShow, Frankenstein Children oraz The Colonists zagrają w rodzinnych Ząbkowicach charytatywnie dla Wiktorka

29.05.2013
FairyTaleShow zagra dla fanów, ale przede wszystkim dla chorego, 14-miesięcznego Wiktorka. Słynny już na całą Polskę ząbkowicki zespół wystąpi w Ząbkowickim Ośrodku Kultury z koncertem charytatywnym już w piątek 31 maja 2013 o godz. 18.00. Na scenie ZOK-u pojawi się także młody ząbkowicki zespół - Frankenstein Children. Natomiast o 19:30, na ząbkowickim rynku wystąpi zespół - The Colonists. Serdecznie zapraszamy!

FairyTaleShow - grupa młodych Ząbkowiczan w składzie: Tomek Grządkowski, Michał Mazur, Michał Paczkowski i Adaś Gleń to uczestnicy finału V edycji programu Must Be The Music Tylko Muzyka. Podbili serca fanom rock'a w całej Polsce - teraz zagrają charytatywnie dla małego Wiktorka z Ząbkowic Śląskich, który jest chory na białaczkę i wymaga kosztownego leczenia. Wstęp jedynie 5 zł. Pieniądze zebrane w czasie występu zostaną przekazane na konto chorego chłopca.

Pomocy Wiktorowi można udzielić także oddając swoją krew. Krwi potrzebuje także Cyprian - dla obu chłopców można ją oddać w punktach stałych bądź w ambulansie kursującym w poszczególnych miastach - harmonogram pracy krwiobusu oraz stałe punkty poboru krwi podajemy poniżej.

Najbliższe zbiórki krwi:
• czwartek 23 maja 2013 r., RYNEK w Paczkowie (obok ratusza); godz. 10.00-13.00;
wszyscy oddający krew w tym dniu wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej: RADIOMAGNETOFONU PHILIPS, szczegóły: http://www.krewmaniacy.pl/zabawa-regulamin.pdf (zbiórka dla Cypriana)
• sobota 8 czerwca 2013 r., na plantach zamkowych podczas V Potwornego Zlotu Motocyklowego w Ząbkowicach Śląskich, godz. 10:00 – 14:00 (zbiórka dla Wiktora)

Można oddawać również każdą inną grupę krwi z podaniem imienia i nazwiska chłopca: Wiktor Górski lub Cyprian Wielichowski. Oddając inną krew, można pomóc również innym osobom.

Pomocy Wiktorowi można udzielić także wpłacając pieniądze na jego leczenie bezpośrednio na jego konto imienne w Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową":
Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową"
ul. O. Bujwida 42
50-368 Wrocław
Bank Millenium S.A.
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
z tytułem wpłaty: "Wiktor Górski"

Najbliższe stałe punkty krwiodawstwa w województwie dolnośląskim: punkty-krwiodastwa.pdf

 

Dla Wiktorka zagra też zespół THE COLONISTS - serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.