ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

FERIE 2015 W GMINIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – zapraszamy!

19.01.2015
Wyjazdy do aquaparku i Afrykarium, warsztaty taneczne, turnieje i akademie sportowe, zajęcia modelarskie i literacko-plastyczne – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na tegoroczne ferie zimowe w Gminie Ząbkowice Śląskie. Wszystkie dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji. Czas zaplanować kreatywny i aktywny odpoczynek!

Ząbkowicki Ośrodek Kultury zaprasza już w sobotę, gdzie w ramach Sudeckiej Ofensywy wystąpią zespoły: Disorder, Delirium i Arlequeen. Ponadto przygotowano Warsztaty Tańca Nowoczesnego, cykl spotkań „Zatańcz z nami”, zajęcia modelarskie i warsztaty plastyczne. Na młodzież czeka spektakl profilaktyczny „Odlot”, a na podsumowanie zimowego odpoczynku spektakl teatralny dla dzieci oraz dyskoteka.

O aktywne i pełne sportowych emocji ferie zadbały: Ośrodek Sportu i Rekreacji (zajęcia siatkarskie dla dziewcząt i chłopców, turnieje sportowe), Akademia Piłki Nożnej Szkół Podstawowych i Akademia Karate Kyokushin. OSiR zaprasza również na wyjazdy do aquaparku oraz na lodowisko. Ponadto dla wszystkich uczniów udostępnione zostaną bezpłatnie stoły do tenisa stołowego.

Biblioteka Publiczna zaprasza na „Zimowe hece w Bibliotece”. Dla najmłodszych przygotowano feriowe kino, zajęcia komputerowe „Dzieci w Sieci”, zajęcia literacko- plastyczne, „Zimowe Zgaduj-Zgadule” – quizy i krzyżówki oraz zajęcia profilaktyczne „Jak mówić nie”. Nie zabraknie również wycieczki do Wrocławia, podczas której będzie można odwiedzić niedawno powstałe Afrykarium.

Wszelkie szczegóły dotyczące harmonogramu imprez znajdują się na poniższym plakacie.

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia ferii w Gminie Ząbkowice Śląskie!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.