ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ferie z OSiR-em - podsumowanie

07.02.2012
Ferie zimowe 2012 mamy już za sobą. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich zorganizował lub był współorganizatorem ponad 40 różnych turniejów, gier i zabaw dla dzieci i młodzieży z gminy Ząbkowice Śląskie. Z oferty OSiR skorzystało w sumie 1850 osób.

Jak zwykle największym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki piłki nożnej oraz siatkówki. Młodzi mieszkańcy Ząbkowic z chęcią jeździli również na kryty basen do Bielawy oraz na sztuczne lodowisko do Świdnicy. Przy współpracy z klubami sportów walki zorganizowano akademie judo, karate kyokushin oraz taekwon-do, a na zakończenie ferii odbyła się impreza charytatywna "Radiowóz Mikołaja dla Dominiki".
Poniżej zdjęcia z najważniejszych wydarzeń podczas ferii zimowych 2012.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.