ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym Nr 4

18.06.2012
Podczas minionej Soboty w atmosferę rodzinnego pikniku wprowadziło nas Przedszkole Publiczne nr 4 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Przedszkolne Euro” zorganizowany przez rodziców wraz z gronem pedagogicznym przedszkola.

Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy. Wśród nich znalazła się dmuchana zjeżdżalnia, lody, popcorn, ciasta, pierogi, frytki, zabawa fantowa, w której każdy los był wygrany, malowanie twarzy, kawa, herbata i zimne napoje. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków i ich rodzin czuwał Komisarz Lew. Wszyscy mieli okazję podziwiać występy taneczne dzieci pod kierunkiem Pani Hani Zielińskiej, pokaz Zumby pod kierunkiem Pani Agnieszki Malik i występ zespołu tanecznego z gimnazjum. Podczas festynu odbyła się również licytacja prac wykonanych przez dzieci. Nie zabrakło również konkurencji sportowych a także odbył się mecz piłki nożnej Rodzice kontra Rodzice.

Dyrekcja i pracownicy przedszkola bardzo dziękują Radzie Rodziców i wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu tegorocznego festynu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.