ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

FRANKIE JAM 2015 – pierwsze zawody deskorolkowe na ząbkowickim Skateparku

23.01.2015
Warto zaznaczyć w swoim kalendarzu datę 9 maja 2015r. Wtedy na otwartym w ubiegłym roku skateparku w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się pierwsza edycja oficjalnych zawodów deskorolkowych FRANKIE JAM.

„Cieszę się, że jako Gmina Ząbkowice Śląskie będziemy mogli gościć najlepszych riderów nie tylko z regionu, ale również z terenu całego kraju na naszym skateparku. Obiekt ten został wybudowany dzięki współpracy i zaangażowaniu młodych ludzi, którzy współtworzyli ten skatepark, a teraz współorganizują pierwsze oficjalne zawody deskorolkowe w Ząbkowicach Śląskich. Gorąco zachęcam wszystkich do przybycia w maju do naszego miasta, gdzie z pewnością będą mogli nie tylko rywalizować w zawodach sportowych, ale przede wszystkim świetnie się bawić w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

Jednym z inicjatorów i pomysłodawców zawodów jest Radosław Malinowski. Jak sam mówi, niezwykle cieszy się z organizacji zawodów w Ząbkowicach Śląskich:

„Po raz pierwszy mamy przyjemność zaprosić wszystkich jeżdżących na deskorolce na  oficjalne zawody deskorolkowe FRANKIE JAM 2015. Najlepszego ridera sędziowie wybiorą w dwóch kategoriach wiekowych - do lat 17 i open. Oczywiście nie zabraknie najbardziej emocjonującej części każdych zawodów czyli BEST TRICK, który odbędzie się na największej przeszkodzie. O fajny klimat imprezy zadba niezapomniany duet "konferansjersko/muzyczny" znany z otwarcia skateparku.”

Organizatorem zawodów jest Gmina Ząbkowice Śląskie. Podczas ich trwania dla wszystkich uczestników zapewniona będzie strefa z grillem i napojami oraz gdzie będzie można bezpiecznie pozostawić swoje rzeczy. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.