ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie jest już na facebook’u !

16.02.2015
Uruchomiona strona Gminy Ząbkowice Śląskie na portalu Facebook ma na celu jak najszerszy kontakt urzędu z mieszkańcami oraz gośćmi, którzy w dużej liczbie korzystają z tego portalu. Strona „Gmina Ząbkowice Śląskie” będzie na bieżąco informować Państwa o wydarzeniach, jakie mają, bądź będą miały miejsce, o przebiegu posiedzeń Rady Miejskiej czy przypominać o ogłaszanych przetargach. Możecie również Państwo za pośrednictwem portalu społecznościowego kierować swoje spostrzeżenia i pytania, na które będziemy Państwu odpowiadać.

Zapraszamy do polubienia profilu Gmina Ząbkowice Śląskie, jak i Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie, który funkcjonuje już od kilku miesięcy na facebook’u. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.