ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie na Międzynarodowych Targach Turystycznych GLOBalnie 2015 w Katowicach

30.03.2015
Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina promowało się wspólnie ze Starostwem Powiatowym, Gminą Ziębice oraz Złotym Stokiem na 21. Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego w Katowicach. Wspólne stoisko reprezentujące Ziemię Ząbkowicką cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Katowickie targi to najliczniej odwiedzana impreza turystyczna w Polsce, na której spotkać można wystawców z 20 krajów świata i tysiące ofert turystycznych. Podczas 3 dni trwania targów 27-29 marca 2015 wystawcy z Ziemi Ząbkowickiej promowali Dolny Śląsk, zachęcając do odwiedzenia naszych atrakcji w rozpoczynającym się od 1 kwietnia nowym sezonie turystycznym.

 Na ząbkowickim stoisku można było poznać historię Frankensteina – odwiedzający chętnie fotografowali się z jego podobizną – najbardziej przykuwającym uwagę rekwizytem na stoisku. Nie zabrakło także zainteresowanych Krzywą Wieżą, Miejską Trasą Turystyczną i zamkiem. W ramach promocji naszych lokalnych przedsiębiorców uczestnicy targów otrzymywali razem z pakietem promującym zabytki kompleksową informację o bazie  gastronomicznej i noclegowej w Ząbkowicach Śląskich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.