ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie w Polsat News – oglądaj już dziś!

27.03.2014
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego „Ząbkowice Śląskie – Gmina na 6” – emisja odbędzie się na antenie Polsat News 28 marca 2014 o godz. 22.00 podczas programu „Wydarzenia, opinie, komentarze” - warto zobaczyć!

Jest to magazyn o charakterze informacyjno-publicystycznym, w którym poruszane są wydarzenia, opinie, komentarze poświęcone tematom politycznym, społecznym i ekonomicznym. Wśród dzisiejszych tematów omawianych na antenie wieczornego wydania magazynu pojawi się Gmina Ząbkowice Śląskie – krótki materiał przybliży najważniejsze inwestycje, wydarzenia, imprezy kulturalne i atrakcje turystyczne Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina – serdecznie zachęcamy do włączenia odbiorników!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.