ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie z dobrym klimatem dla biznesu

18.04.2015
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz portal naszbiznes24.pl zorganizowały w wałbrzyskiej Starej Kopalni Galę Gwiazd Biznesu 2015. Gmina Ząbkowice Śląskie zajęła III miejsce na Dolnym Śląsku w kategorii „Samorząd przyjazny biznesowi”, zaś ząbkowicka firma GLOBIMIX sp. z o.o. II miejsce w kategorii „Mała firma”.

„Tę nagrodę traktuję jako duże wyróżnienie, docenienie naszych starań w tworzeniu dobrego klimatu dla biznesu w naszej gminie. Jesteśmy stosunkowo niedużą gminą, ale staramy się tworzyć jak najlepsze warunki do inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej na naszym terenie. Serdecznie gratuluję również firmie Globimix, której niewątpliwy sukces jest powodem do radości i zadowolenia. A przecież na terenie naszej gminy działa wiele innych prężnie rozwijających się firm, więc mam powody przypuszczać, że w następnych latach kolejne Gwiazdy Biznesu trafią do naszych przedsiębiorców.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.