ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Krzywą Wieżę i do Laboratorium dr. Frankensteina

12.01.2015
W związku z dużym zainteresowaniem atrakcjami Ząbkowic Śląskich przypominamy, że do 31 marca Krzywą Wieżę, Izbę Pamiątek Regionalnych oraz atrakcję "Śladami dr. Frankensteina" można zwiedzać od wtorku do niedzieli - od godz. 9.00 do 17.00.

W Krzywej Wieży dodatkowo można zobaczyć wystawę: "Średniowieczna Izba Tortur i Więzienie w Lochu Głodowym" a w niej m.in. dyby, w których można wykonać pamiątkowe zdjęcie.

W Izbie Pamiątek Regionalnych oprócz starych przedmiotów codziennego użytku, zwiedzić można Laboratorium dr. Frankensteina wraz z ciekawą atrakcją turystyczną – Salą Grabarzy. Nie każdy jeszcze słyszał o wstrząsającej historii procesu ośmiu grabarzy z miasta Frankenstein, którzy byli odpowiedzialni za wybuch epidemii. Wszystkich chcących poznać mroczną historię miasta zapraszamy do Ząbkowic Śląskich.

Wszelkie informacje można uzyskać w:

Gminnym Centrum Informacji Turystycznej  ul. św. Wojciecha 5/1 tel. /74/ 815 74 01

e-mail: it@zabkowiceslaskie.pl

oraz w Izbie Pamiątek Regionalnych ul. Krzywa 1 tel. /74/ 815 20 43.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.