ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Młodzież z Czerwonego Kostelca z wizytą w Ząbkowicach Śląskich

24.09.2012
Do Ząbkowic Śląskich przyjechała grupa uczniów z Czerwonego Kostelca w ramach mikroprojektu: „Poznajmy się – polsko-czeskie spotkania uczniów i nauczycieli" Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 realizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie, podczas którego Burmistrz Marcin Orzeszek serdecznie przywitał młodzież i opiekunów z miasta partnerskiego, życząc przyjemnego i owocnego pobytu w Ząbkowicach Śląskich oraz udanej współpracy podczas realizowania projektu. Po wizycie w Urzędzie Miejskim Goście odwiedzili Publiczne Gimnazjum nr 2 oraz zwiedzili Izbę Pamiątek Regionalnych i weszli na szczyt Krzywej Wieży. Podczas trzech dni pobytu będą uczestniczyć m.in.w zajęciach warsztatowych decoupage, turnieju sportowo-rekreacyjnym oraz zwiedzać atrakcje turystyczne naszego regionu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.