ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Grand Prix Polski 2013 w Boksie - Ząbkowice Śląskie – przyjdź i zobacz jak walczą najlepsi

26.02.2013
Już 28 lutego 2013 r. 150-ciu pięściarzy będzie walczyć o Puchar Prezesa Polskiego Związku Bokserskiego. Zawody są eliminacjami do Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców. Po raz pierwszy na ząbkowickiej Hali Słonecznej będą gościć sławni pięściarze. Nie można tego przegapić!

Przez cztery dni zawodnicy w dziesięciu kategoriach wagowych będą walczyć w turnieju o prawo startu w Mistrzostwach Polski. Jednocześnie z rywalizacją seniorów będzie odbywała się kwalifikacja do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w której udział będą brali zawodnicy w przedziale wiekowym 18-23 lata. Dla wielu będzie to początek drogi do boksu zawodowego.

Podczas VI gali nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Swoją obecność potwierdzili już Maciej Zegan, Piotr Wilczewski, Mateusz Masternak, a także Mariusz Wach. Prawdopodobnie miasto Frankensteina odwiedzi również bohater ostatniej gali w Chicago Artur Szpilka, który niespełna dwa tygodnie temu pokonał przed czasem Mike'a Mollo.

Imprezę honorowym patronatem objęli medaliści olimpijscy: Marian Kasprzyk oraz Wojciech Bartnik.  Dla publiczności wstęp bezpłatny!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.