ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Happy Ząbkowice Śląskie” – zobacz teledysk

04.04.2014
Ząbkowiczanie zatańczyli do utworu Pharrella Williamsa – videoklip powstał za sprawą portalu Express-Miejski.pl. 4-minutowe nagranie ukazuje różnorodne, ciekawe ujęcia – mieszkańcy tańczą na tle Krzywej Wieży, na ząbkowickim rynku, zamku czy w Laboratorium doktora Frankensteina – zapraszamy do obejrzenia wesołych i roztańczonych Ząbkowic Śląskich.

Pharrell Williams, znany m.in. ze współpracy z Daft Punk, nakręcił pierwszy 24-godzinny wideoklip w historii. Klip błyskawicznie podbił Internet i szybko znalazł naśladowców, także w Polsce. Do utworu "Happy" tańczyli już mieszkańcy z Paryża, Barcelony czy Madagaskaru. Swoje „happy filmy” ma już wiele polskich miast: m. in. Warszawa, Wadowice, Wrocław, Poznań, Szczecin i wiele innych. Zobaczcie jak wypadli mieszkańcy Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.