ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Kobiecanki Kameralnie w Ząbkowicach Śląskich – relacja ze spotkania

01.10.2013
„Inspiracja, aktywność, edukacja – czas tylko dla mnie!” – to hasło Kobiecanek - grupy kobiet, która podejmuje się organizacji cyklicznych spotkań w damskim gronie, mających na celu aktywizację zawodową i społeczną kobiet oraz zaciekawienie różnorodnymi tematami lokalnej kobiecej społeczności. Jedno z takich spotkań odbyło się 30 września 2013 w Kawiarni Rynkowa w Ząbkowicach Śląskich.

Spotkanie otworzył Burmistrz Marcin Orzeszek, który wygłosił słowo powitalne. W dalszej części programu, już w ściśle damskim gronie, obecne panie mogły wysłuchać koncertu wokalnego Justyny Medekszy, która zaprezentowała się doskonale zarówno w zagranicznym jak i polskim repertuarze. Na wstępie artystka wykonała cover Adele „Someone Like You” – występ został nagrodzony wielkimi brawami.

Kolejnym punktem spotkania był wykład na temat komunikacji damsko-męskiej. Pani Aldona Ziółkowska-Bielewicz udzieliła porad, jak rozmawiać z mężczyznami by osiągnąć oczekiwany efekt zrozumienia. Ciekawa okazała się także dyskusja o różnych rodzajach diet – Aleksandra Szczygielska, dietetyczka, odpowiadała na pytania o zdrowe odżywianie i prawidłową dietę. Ząbkowickie kobiecaki to także wieczór z ikoną kina i mody – prezentację multimedialną na temat biografii Audrey Hepburn przedstawiła Marzena Michalec.

Na zakończenie ponownie wystąpiła Justyna Medeksza w utworze „Czas nas uczy pogody”. Po części oficjalnej odbyło się losowanie upominków wśród wszystkich obecnych pań – szczęśliwie wylosowane otrzymały upominki w postaci kosmetyków i artykułów kuchennych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.