ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I międzypowiatowy konkurs matematyczny o puchar starostów powiatów kłodzkiego i ząbkowickiego oraz burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich za nami

11.04.2014
W Ząbkowickim LO im. Władysława Jagiełły odbył się pierwszy międzypowiatowy konkurs o puchar starostów powiatów kłodzkiego i ząbkowickiego oraz burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich.

W ząbkowickim „ogólniaku” pojawili się zwycięzcy etapów szkolnych z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w powiatach kłodzkim i ząbkowickim.  Uczniowie zostali podzieleni na dwie kategorie, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne.

Uczniowie z zadaniami zmagali się od godziny 9:00, zaś wręczenia nagród dokonali m.in.: Posłanka Monika Wielichowska, starosta kłodzki Maciej Awiżeń, starosta ząbkowicki Roman Fester oraz burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek.
Zwycięzcy otrzymali specjalne nagrody zarówno od Pani Poseł i Pana Burmistrza, jak i od obu starostów. Najlepsi otrzymali pamiątkowe Puchary. Specjalne podziękowania otrzymali oczywiście także wszyscy nauczyciele za wkład w osiągnięcia swoich uczniów.

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich, Tomasz Błauciak złożył także specjalne podziękowania dla Starostów oraz Burmistrz Ząbkowic Śląskich za pomoc w organizacji turnieju oraz ufundowanie nagród. 

LAUREACI I MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO O PUCHAR STAROSTÓW POWIATÓW KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO ORAZ BURMISTRZÓW KŁODZKA I  ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH– UCZNIOWIE GIMNAZJUM

 

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Imię i nazwisko nauczyciela

Miejsce

1

Karol Kulawiec

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śl.

 

Zdzisława Niczyj

I

2

Mikołaj Gutsche

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śl.

 

Zdzisława Niczyj

II

3

Łabowicz Michał

Gimnazjum Publiczne
 w Kłodzku

 

Zofia Adamczyk

II

4

Kurowski Dominik

Gimnazjum Publiczne
w Kłodzku

 

Zofia Adamczyk

III

5

Marta Ziomek

Publiczne Gimnazjum
 w Kamieńcu Ząbk.

 

Anna Cisowska

IV

 

LAUREACI I MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO O PUCHAR STAROSTÓW POWIATÓW KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO ORAZ BURMISTRZÓW KŁODZKA I  ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH - UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

  

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Imię i nazwisko nauczyciela

Miejsce

1

Morąg Filip

Liceum Ogólnokształcące
 w Bystrzycy Kłodzkiej

 

Justyna Gajewska-Grelak

I

2

Makowski Remigiusz

Liceum Ogólnokształcące
w Bystrzycy Kłodzkiej

 

Justyna Gajewska-Grelak

II

3

Marcin Kuczer

Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śl.

 

Mariola Hajduk

III

3

Stępniak Michał

LO w Nowej Rudzie

 

Dorota Jankowska

III

4

Marcin Walkiewicz

Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śl.

 

Ewa Żuk

IV

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.