ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I miejsce na turnieju siatkarskim w Oławie

12.06.2013
Dziewczęta z ząbkowickiego Gimnazjum Publicznego nr 1, które na co dzień trenują w Ząbkowickim Towarzystwie Sportowym okazały się bezkonkurencyjne w Oławie. Drużyna, która rozegrała turniej siatkarski w ramach Dni Olimpijczyka, wygrała wszystkie spotkania i stanęły na najwyższym stopniu podium.

Turniej organizowany przez Gimnazjum Publiczne nr 1 Oława im. Polskich Olimpijczyków stał na wysokim poziomie. Udział w nim brały dziewczęta grające w Dolnośląskiej Lidze Kadetek. Ząbkowiczanki nie ustępowały rywalkom, a dodatkowo Najwszechstronniejszą Zawodniczą wybrano podopieczną Urszuli Saryczew - Natalię Kowacką.

Skład tryumfatorek:  Natalia Kowacka, Ewa Wiśniowska, Weronika Jakubowska, Angelika Łyżwińska, Kamila Kurpiel, Andżelika Bezler, Laura Korman, Joanna Garbowska.

Oprócz ekipy z Ząbkowic Śląskich w turnieju startowały również: GP Nr 1 Oława, GP Nr 2 Oława, Rokita Brzeg Dolny 1, Rokita Brzeg Dolny 2.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.