ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Sesja Organów Pomocniczych w nowej kadencji

12.03.2015
Nowo wybrani sołtysi, przewodniczący rad sołeckich i zarządów osiedli spotkali się na sesji organów pomocniczych w Kozińcu. Podczas spotkania zostały im uroczyście wręczone zaświadczenia o wyborze na sołtysa, przewodniczącego rady sołeckiej i zarządu osiedla. Poruszone zostały kwestie organizacyjne, z uwagi na to że w wielu miejscowościach doszło do zmiany sołtysa. Sekretarz Gminy Iwona Aibin krótko poinformowała o prawach i obowiązkach sołtysów i przewodniczących, zaś Zastępca Skarbnika Gminy Maria Borucka omówiła sprawy związane z inkasem, pobieraniem podatków oraz zasadami wynajmu świetlic wiejskich i mienia gminnego.

Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek z okazji Święta Sołtysa życzył wszystkim dobrego zdrowia, pozytywnej energii i zwykłej, ludzkiej życzliwości, tak potrzebnej w tej profesji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.