ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I turniej piłkarski imienia Stanisława Kotowicza

01.07.2013
I turniej piłkarski imienia Stanisława Kotowicza odbył się w niedzielę 30 czerwca 2013 r. w Braszowicach. W spotkaniu uczestniczyło 6 drużyn. Nazwa turnieju nawiązuje do imienia i nazwiska założyciela i wieloletniego prezesa Ludowego Klubu Sportowego Czarni Braszowice.

Oprócz organizatora – LKS Czarni Braszowice, w turnieju zmierzyły się drużyny Skałki Stolec, Tarnovia Tarnów, Polonia Ząbkowice Śląskie, Piasek Potworów oraz Złoczevia Złoczew. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach po 3 drużyny systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup zagrali o I miejsce a drużyny z II miejsca zagrały o trzecie miejsce. W finale Skałki Stolec pokonały 1-0 Złoczewię Złoczew, a w meczu o 3 miejsce Czarni Braszowice pokonały Polonię Ząbkowice 2-0. Przyznano też nagrody indywidualne.

Najlepszy Bramkarz - Piotr Świątczak (Złoczevia Złoczew)

Najlepszy Obrońca - Krzysztof Głąb (Skałki Stolec)

Najlepszy Pomocnik - Łukasz Jabłoński (Czarni Braszowice)

Najlepszy Napastnik - Wiesław Koprowski (Czarni Braszowice)

Turniej obserwowało spore grono fanów piłki nożnej z terenu naszej gminy, jak i gmin ościennych. Gratulujemy drużynie Skałki Stolec I miejsca na podium.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.