ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze zakończone sukcesem

06.10.2014
Za nami I Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze – impreza zaplanowana na promocję produktów lokalnych, spożywczych i regionalnych. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi, którzy licznie przybyli by kosztować, podziwiać i nabywać swojską, ekologiczną i tradycyjnie produkowaną żywność. Dopisała pogoda i nastroje – w szczególności cieszyli się najmłodsi, którzy przez cały dzień mogli bezpłatnie korzystać z parku zabaw, dmuchanych zamków i zjeżdżalni.

Oprócz prezentacji i sprzedaży produktów branży rolno-spożywczej targi uatrakcyjniła część artystyczna – na scenie w Hali Słonecznej mogliśmy podziwiać m. in. Podzamek Boys, Dee Dżej, Kapelę Biesiadną z Ząbkowic Śląskich, Feeling Station, Muzyczny Deser oraz Balkan Folk Acoustic.

Dziękujemy wszystkim wystawcom i odwiedzającym za przybycie i już dziś zapraszamy na II Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze, które odbędą się 3 października 2015 roku.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.