ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

II Dni Japońskie w Ząbkowicach Śląskich rozpoczęte

07.11.2013
Ruszyła druga edycja Dni Japońskich – Hala Słoneczna w Ząbkowicach Śląskich gościła dziś Shihana Roberta Sworka VII Dan, który spotkał się z dziećmi i młodzieżą z ząbkowickich szkół. Za nami pierwszy dzień z czterodniowej imprezy kulturalno-sportowej, podczas której poznamy historię Karate Japonii. Pogadankom i pokazom karate przyświeca także hasło „Bezpieczna droga do i ze szkoły – Bądź mądry obroń się sam”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Ząbkowicki Klub Karate-Do Shotokan.

W czwartkowym programie wydarzenia uczestniczyły dzieci i młodzież z ząbkowickich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 3, Gimnazjum Publicznego nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych. Spotkanie z młodzieżą otworzył burmistrz Marcin Orzeszek. W godzinach wieczornych zaplanowano seminarium dla służb  mundurowych oraz samoobronę dla kobiet. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.