ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

II spotkanie Klubu Globtrotera - Petersburg

25.02.2013
Po raz drugi w tym roku odbyło się spotkanie Klubu Globtrotera - w piątkowy wieczór 22 lutego 2013 r. w Kawiarni ZOK zgromadzili się entuzjaści podróży. Prelekcję krajoznawczą pt. „Petersburg – miasto białych nocy” wygłosił Jerzy Organiściak.

O jednym z najpiękniejszych miast Rosji przybyło posłuchać blisko 70 osób. Pan Jerzy Organiściak - krajoznawca i przewodnik turystyczny z powołania, przedstawił rys historyczny Petersburga i okolic. Prezentacja o najważniejszych zabytkach tego miasta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Podczas prelekcji znalazło się także miejsce dla zabawnych anegdot, które wywoływały uśmiechy na twarzach słuchających.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.