ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

III Jarmark Ziemi Ząbkowickiej – zapraszamy na ząbkowicki rynek!

19.04.2013
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Qwsi" w dniach 29 - 30 czerwca 2013 r. organizuje III Jarmark Ziemi Ząbkowickiej, który w tym roku odbędzie się w Rynku w Ząbkowicach Śląskich. Zapraszamy lokalnych artystów, producentów żywności i usługodawców do udziału w Jarmarku, a mieszkańców i turystów do odwiedzenia stoisk i straganów.

Tradycyjne swojskie produkty, rękodzielnictwo, atrakcje dla dzieci i dorosłych, prezentacje oraz występy – to wszystko już w czerwcu na naszym rynku! Zachęcamy lokalnych producentów i artystów (malarzy, rzeźbiarzy, rzemieślników, rękodzielników) do udziału w Jarmarku w charakterze wystawców – poniżej karta zgłoszenia i regulamin do pobrania.

Mieszkańcy i goście będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą produktów pochodzących prosto od rodzimych przedsiębiorców. Będą konkursy i zabawy – to propozycja  dla całych rodzin. Szczegóły programu już wkrótce!

Karta zgłoszenia - pobierz

Regulamin dla wystawców - pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.