ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Inauguracja roku akademickiego Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

23.09.2013
Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego wieku wspólnie z Noworudzkim Uniwersytetem Trzeciego Wieku świętował rozpoczęcie roku akademickiego 2013/2014. Uroczysta inauguracja odbyła się w Centrum Biznesu i Innowacji w Nowej Rudzie.

W spotkaniu udział wzięli słuchacze, sympatycy i przyjaciele stowarzyszenia. Niezwykle pokazową i widowiskową częścią programu spotkania były występy artystyczne - teatr tańca w wykonaniu słuchaczy i słuchaczek uniwersytetów trzeciego wieku. Pokazy tanaczne wzbogace były o elementy dyscypliny sportowej nordic walking. Wykład inauguracyjny „Człowiek i liteartura – dlaczego ludzie piszą” wygłosił dr Karol Maliszewski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.