ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Infokiosk przed Ratuszem

03.12.2012
W czwartek 29 listopada 2012 r. przed Ratuszem w Ząbkowicach Śląskich stanął Infokiosk - nowoczesne urządzenie służące turystom do uzyskania niezbędnych informacji o regionie. Jest to jeden z dziesięciu infokisków, które stanęły na terenie Dolnego Śląska.

Obecnie infokiosk będzie czynny w godzinach 8:00 - 20:00. W sezonie letnim okres działania zostanie wydłużony o dwie godziny. Na dzień dzisiejszy przy pomocy ekranu dotykowego można przeglądać turystyczne strony internetowe Polskiej Organizacji Turystycznej, Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Starostwa Powiatowego oraz Gminy Ząbkowice Śląskie. Niebawem wszystkie urządzenia w całej Polsce zostaną połączone w zdalny system zarządzania treścią, którymi będą administrować operatorzy z poszczególnych regionów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.