ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja dla loaklnych artystów, twórców i animatorów kultury

28.10.2013
Na portalu www.dokis.pl (multimedialny portal internetowy Dolnośląska Kultura i Sztuka) wszyscy artyści i animatorzy kultury z Ziemi Ząbkowickiej mogą utworzyć swoje konta, celem promocji własnej działalności.

By założyć swoje konto należy na stronie głównej kliknąć w „zaloguj się”, a następnie postępować według poleceń ukazujących się na ekranie, tj. rozpocząć od rejestracji konta na portalu i uzupełnienia podstawowych informacji. Do rejestracji niezbędny jest adres e-mailowy, konieczny do aktywacji konta.

Główną ideą portalu www.dokis.pl jest stworzenie skutecznego systemu zachęt i promocji  do uczestnictwa w życiu kulturalnym Dolnego Śląska, zbudowanie systemu informacji o kulturze i jej twórcach, przekazywanie materiałów do portali specjalizujących się w informacji kulturalnej oraz stworzenie dolnośląskim artystom – twórcom kultury możliwości prezentacji swojego dorobku realizowanego na terenie Dolnego Śląska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.