ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

INFORMACJA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

13.12.2012
Konkurs na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Informacja dla organizacji  pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze przeciwdziałania patologiom społecznym.

W dniu 13 grudnia 2012 r. na stronie Urzędu zostało zamieszczone Ogłoszenie Nr 5/E KS/2012 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 12 grudnia 2012 r. o konkursie na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Ogłoszenie dostępne jest pod adresem:

http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2005/D/o131212_5eks.htm

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.