ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja dla organizacji pozarządowych działających w obszarze przeciwdziałania patologiom społecznym

19.05.2014
Konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze przeciwdziałania patologiom społecznym.

W dniu 19 maja 2014 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe: konkursy) oraz na stronie internetowej Urzędu zostało zamieszczone Ogłoszenie:

OGŁOSZENIE Nr 6/EKS/2014 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 19 maja 2014 r. o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

ogoszenie-nr-6-wypoczynek-letni-2014.docx

formularz-zgoszenie-kandydatadokomisji.doc


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.