ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja dla organizacji pozarządowych działających w obszarze upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie

06.08.2014
Konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Na podstawie art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza działające w obszarze kultury fizycznej i sportu organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy do udziału w konkursie ofert na realizację następującego zadania publicznego w formie wspierania:

Rozwój kultury fizycznej i sportu wśród osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie, poprzez prowadzenie powszechnych zajęć sportowych w zakresie piłki siatkowej, uczestnictwo w treningach i meczach.

OGŁOSZENIE  Nr 7

Formularz - Zgłoszenia na członków Komisji Konkursowej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.