ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja dla przedsiębiorców

14.01.2014
Szanowni Przedsiębiorcy - uprzejmie informujemy, że zgodnie z obecnie obowiązującym Ramowym Planem Realizacji RPO WD, Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosi jeszcze jeden konkurs o dotacje dla przedsiębiorstw. W styczniu 2014 r. ogłoszony zostanie konkurs w ramach działania 1.1.A2 „Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki).

Zaktualizowany Ramowy Plan Realizacji RPO WD znajduje się na stronie internetowej:  

http://www.dip.dolnyslask.pl/1448/49380/ramowy_plan_realizacji_rpo_wd_z_dnia_03122013_r.html

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w :

Targach produktu regionalnego i rękodzieła artystycznego  - 18 stycznia 2014 r.

Odkryj smak tradycji! - już 18 stycznia 2014 odbędzie się pierwszy z cyklu comiesięcznych targów produktu regionalnego i rękodzieła artystycznego. Kiermasz rękodzieła i regionalnych kulinariów odbędzie się na ząbkowickim rynku w „grocie” (Ratusz), w godz. 10.00 – 14.00. Serdecznie zachęcamy wystawców do zgłaszania swojego udziału, a mieszkańców i gości do odwiedzenia jarmarku.

http://zabkowiceslaskie.pl/pl/aktualnosci/zapraszamy-na-pierwszy-z-targow-produktu-regionalnego-i-rekodziela-artystycznego/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.