ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o ogłoszonym konkursie na realizację zadań publicznych

27.11.2013
Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze przeciwdziałania patologiom społecznym.

W dniu 27 listopada 2013 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe: konkursy)  oraz na stronie Urzędu zostało zamieszczone Ogłoszenie Nr 4/EKS/2013 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 27 listopada 2013 r. o konkursie na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy  w rodzinie.

Ogłoszenie Nr 4/EKS/2013- pobierz

Wzór oferty - pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.