ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o ogłoszonym konkursie na realizację zadania publicznego

05.01.2015
Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze przeciwdziałania patologiom społecznym.

W dniu 05 stycznia 2015 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe: konkursy) oraz na stronie Urzędu zostało zamieszczone Ogłoszenie Nr 1/EKS/2015 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 05 stycznia 2015 r. o konkursie na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

ogoszenie-nr-1_eks_2015-z-dnia-05012015-r.pdf

formularz-zgoszenie-kandydata_um.doc

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.