ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o ogłoszonym konkursie na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie

03.12.2013
Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze kultury fizycznej i sportu.

W dniu 03 grudnia 2013 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe: konkursy) oraz na stronie Urzędu zostało zamieszczone Ogłoszenie Nr 5/EKS/2013 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 03 grudnia 2013 r. o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie.

OGŁOSZENIE  Nr 5/EKS/2013 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 03 grudnia 2013 roku o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie - pobierz

Oferta na realizację zadania publicznego - wzór

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.