ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Inkubator NGO w Ząbkowicach Śląskich

14.05.2012
Ząbkowicki inkubator NGO – czyli miejsce spotkań dla organizacji pozarządowych, to inicjatywa projektu „Tworzenie Lokalnych Inkubatorów NGO w ramach Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego”. Od 1 kwietnia 2012 roku Mieści się w Ząbkowickim Ośrodku Kultury, Rynek 24, na II-gim piętrze. Otwarty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-20.00. Doradcy pełnią dyżury od godz. 16.00 do 20.00.

Realizatorem projektu w powiecie ząbkowickim jest Fundacja Dobrych Działań oraz Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai. Zapraszamy wszystkie organizacja pozarządowe, stowarzyszenia i fundacje oraz aktywnych obywateli z terenu powiatu ząbkowickiego do współpracy i udziału w projekcie. Mamy nadzieję, że nowa siedziba  przyczyni się do powstawania nowych inicjatyw lokalnych i partnerstw.

Więcej informacji na stronie www.inkubatorngo.info

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.