ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

IV Powiatowy Dziecięcy Przegląd Tańca „Zatańcz z nami” - relacja

22.05.2013
Do udziału w tegorocznej edycji Przeglądu Tańca zgłosiło się 13 placówek przedszkolnych z Powiatu Ząbkowickiego. Na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury zaprezentowało się 18 grup tanecznych – łącznie zatańczyło 250 dzieci.

Pierwszy przegląd odbył się w 2008 r. - pomysłodawczynią oraz koordynatorem przedsięwzięcia jest Mariola Gracz, nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 1 w Ząbkowicach Śląskich. Przegląd zorganizowało Przedszkole Publiczne nr 1 w Ząbkowicach Śląskich.

Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni. Każda placówka otrzymała pamiątkową statuetkę, a dzieci upominki.

 

Sponsorzy IV Powiatowego Dziecięcego Przeglądu Tańca „Zatańcz z nami”:

•    Marcin Orzeszek- Burmistrz Ząbkowic Śląskich,

•    Roman Fester- Starosta Powiatu Ząbkowickiego

•   Józefa Warechowicz- Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śl.

•   Irena Balikowska- dyrektor PUP w Ząbkowicach Śl.

•   Teresa Pinkos - dyrektor Oddziału Banku Polskiej Spółdzielczości w Ząbkowicach Śl.

•   Piotr Piwko

Występy małych tancerzy uświetnił pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów ze Szkoły Tańca Hanny Zielinskiej. Zatańczyli : Anna Laska i Marcin Cieśla. Para klasy D tańcząca ponad 5 lat w Szkole Tańca Hanny Zielinskiej w Ząbkowicach Śląskich może pochwalić się wieloma sukcesami na ogólnopolskich turniejach tańca. Zobaczymy podczas przeglądu dwa tańce w ich wykonaniu. Była to cha cha oraz rumba.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.