ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Ja też potrafię" - zajęcia plastyczne dla dzieci niepełnosprawnych w Ząbkowicach Śląskich

24.04.2013
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Ziemi Ząbkowickiej „INTEGRACJA”, w ramach zadania publicznego - profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie pt. "Ja też potrafię" prowadzi zajęcia plastyczo-ruchowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i będącej w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej.

We wtorek, 23 kwietnia w Centrum Terapeutycznym przy ul. 1 Maja w Ząbkowicach Śląskich odbyły się zajęcia plastyczne. Te i kolejne mają na celu budowanie poczucia własnej wartości, samoakceptacji, postawy otwartości i kreatywności, na stworzenie wizerunku pełnosprawnej osoby w życiu społecznym i otoczeniu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.