ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jakość usług w Urzędzie Miejskim potwierdzona

12.01.2015
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich został ponownie poddany audytowi, który potwierdził właściwe funkcjonowanie wdrożonego w życie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą międzynarodową ISO 9001:2008, szczególnie w zakresie obsługi klientów. Podkreślono fachowość, przejrzystość działań i ciągłe doskonalenie poziomu usług świadczonych na rzecz klientów Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. Tym samym certyfikat ISO został odnowiony na kolejne trzy lata.

"Cieszę się, że audyt zakończył się pomyślnie i w dalszym ciągu możemy legitymować się certyfikatem jakości ISO. Odnowienie tego certyfikatu pokazuje, że Urząd pracuje dobrze i wciąż chce się rozwijać, doskonalić, aby świadczyć jeszcze lepsze usługi mieszkańcom. To również prestiż dla Gminy Ząbkowice Śląskie oraz duży atut w pozyskiwaniu środków finansowych z funduszy unijnych." - mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.