ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy 2014 - zapraszamy wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników do prezentacji swoich produktów

17.11.2014
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich i Ząbkowicki Ośrodek Kultury organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 13 grudnia 2014 r. (sobota) w godz. 11.00 - 16.00 na rynku w Ząbkowicach Śląskich. Zapraszamy do udziału w kiermaszu, który uświetni imprezę i pozwoli na zaprezentowanie Państwa świątecznych, okolicznościowych wyrobów.

W programie jarmarku wiele atrakcji: degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych, żywa szopka bożonarodzeniowa, konkursy, występy .Serdecznie zachęcamy wystawców z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, kartkami i innymi wyrobami do sprzedaży do zgłaszania swojego udziału. Ilość miejsc wystawienniczych i handlowych jest ograniczona – decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

 

Kontakt:

Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Rynek 24

57-200 Ząbkowice Śląskie

74/ 815 28 96

e-mail: biuro@e-zok.pl

 

W ramach zgłoszenia otrzymujecie Państwo:

Bezpłatny udział

Stoisko pod namiotem

Ławo-stół – 1 szt.

Ławka – 1 szt.

Możliwość podłączenia się do prądu (przedłużacze prądowe w gestii wystawcy)

Udział w Jarmarku jest  bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.