ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

74 wystawców na Jarmarku Wielkanocnym w najbliższą sobotę!

11.04.2014
W sobotę, poprzedzającą Niedzielę Palmową, na ząbkowickim Rynku, po raz kolejny odbędzie się cieszący dużą popularnością Jarmark Wielkanocny – rodzinna impreza, nawiązująca do tradycji chrześcijańskich, a także ludowej kultury i obyczajów.

Zapraszamy serdecznie 12 kwietnia do Ząbkowic Śląskich, by wspólnie świętować i poczuć smak zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, kosztując potraw i wziąć udział w przygotowanych atrakcjach.

W trakcie Jarmarku będzie można zaopatrzyć się w koszyczki z wykliny, słomy i serwetki – wszystko co niezbędne, by udekorować „święconkę”, a także wielkanocny stół. Nie zabraknie stoisk ze smakowitymi potrawami, ciastami, miodami i wyrobami pasiecznymi, wędlinami, a także przepysznych serów i zakwasów niezbędnych do przygotowania wybornego żuru.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.