ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

JARMARK WIELKANOCNY już za 2 tygodnie!

07.03.2013
Nadchodzi Wielkanoc – nie przegap ząbkowickiego jarmarku! 23 marca 2013 r. o godz. 11.00 na ząbkowickim rynku rusza świąteczny kiermasz tradycyjnych produktów i wyrobów. Zapraszamy całe rodziny do skosztowania tradycyjnego żuru, zabawy pod sceną i świątecznych zakupów.

Wśród  produktów jarmarcznych znajdą się ręcznie malowane pisanki, stroiki, ozdoby; pyszne ciasta, miody, wyroby pasieczne, wędliny i przetwory – czyli wszystko to, co niezbędne na wielkanocnym stole. Marcowa sobota pełna będzie atrakcji - w trakcie imprezy wystąpi m. in. Akademicki Zespół Pieśni i Tańca „Jedliniok” z Wrocławia - czyli ok. 50 tancerzy, solistów – śpiewaków i muzyków – studentów i absolwentów wszystkich wrocławskich uczelni.

By tradycji stało się zadość, podczas jarmarku każdy będzie mógł skosztować znakomitego, tradycyjnego żuru z kiełbasą i jajkiem.

 Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.