ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Wielkanocny w Ząbkowicach Śląskich przyjazny dzieciom

27.03.2015
Zachęcamy rodziców do odwiedzenia Jarmarku Wielkanocnego wraz ze swoimi pociechami – sobotni kiermasz uświetnią kolorowe, wielkanocne postacie, które zadbają o to by żadne dziecko się nie nudziło. Przejażdżki na osiołku, pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy z ogromną chustą animacyjną, skręcanie figurek z długich balonów to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

 

Zabawy poprowadzą doświadczeni animatorzy w wielkanocnych strojach zająca i kurczaka, z pomocą kogucika który częstował będzie słodkimi, czekoladowymi jajkami. W programie także malowanie twarzy, warsztaty zdobienia pisanek i oczywiście to co dzieci lubią najbardziej – stosika z zabawkami.

Będzie ciekawie, artystycznie i z pewnością wesoło - zabawy na gigantycznych planszach rozruszają największych ponuraków, a żywa zagroda z króliczkami, kurczaczkami i barankami umili czas nie tylko tym najmłodszym. Odważniejsi będą mogli bezpłatnie odbyć przejażdżkę na osiołku.

Zapraszamy już od godz. 10.00, 28 marca 2015 na ząbkowicki rynek – warto zabrać dzieci, bo radość na ich twarzach i mile spędzony czas to najlepsze i najpiękniejsze, co możemy im podarować.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.