ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jasełka w Parafii św. Anny

07.01.2014
Dzieci i młodzież z parafii św. Anny w Ząbkowicach Śląskich zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe w salce katechetycznej przy kościele. Występ odbył się 5 stycznia 2014 – mali aktorzy - jak co roku - wywołali wzruszenie i wielkie brawa.

W jasełkowym widowisku nie zabrakło Maryi wraz z Józefem poszukującym dla siebie miejsca, byli prości pasterze trzymający straż nocną nad swoim stadem, był także okrutny Herod, Diabeł i Śmierć oraz Trzej Królowie zdążający do Nowonarodzonego Władcy Świata. Złotowłose aniołki czuwały nad pomyślną wędrówką pasterzy. Wszystkich urzekły elementy taneczne wplecione w fabułę jasełek. Inscenizacja sprawiła, że wszyscy choć na chwilę mogli ponownie poczuć magię świąt Bożego Narodzenia.

Po przedstawieniu ks. prałat Marian Mądry podziękował młodym aktorom oraz osobom uczestniczącym w przygotowaniu jasełkowego widowiska, obdarowując najmłodszych słodkościami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.