ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jasełka w świetlicy wiejskiej w Brodziszowie

28.01.2014
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zwróconej przedstawiły w niedzielę 26 stycznia 2014 inscenizację Jasełek. Spektakl odbył się w świetlicy wiejskiej w Brodziszowie. Występowi towarzyszyła schola działająca przy kościele w Brodziszowie oraz zespół DZA LIGHT.

Młodzi aktorzy z wielką energią i zaangażowaniem odegrali opowieść o Świętej Rodzinie, królach, pasterzach, aniołach i diabłach. Wspaniałe kostiumy i odwaga sceniczna najmłodszych zostały nagrodzone wielkimi brawami. Spektakl wzbogacony został  o pięknie recytowane wiersze z okazji niedawno obchodzonego Dnia Babci i Dziadka. Schola pod kierownictwem Marty Wszelakiej wykonała kolędy i pastorałki. Miłym akcentem był poczęstunek. Na zakończenie zagrał zespół „DZA LIGHT” – wszyscy mogli uczestniczyć w zabawie tanecznej. Burmistrz Marcin Orzeszek podziękował za wspaniale przygotowane Jasełka. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęciowej z wydarzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.