ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jasełka w wykonaniu dzieci ze świetlicy im. Kubusia Puchatka

23.12.2013
Spotkanie wigilijne dzieci ze środowiskowej świetlicy im. Kubusia Puchatka w Ząbkowicach Śląskich oraz ich opiekunów odbyło się 21 grudnia w Centrum Terapeutycznym. To już 17 lat działalności świetlicy, co roku wychowankowie przedstawiają wzruszający i piękny program artystyczny.

Opiekunowie i podopieczni świetlicy zorganizowali - tradycyjnie przed świętami - spotkanie wigilijne. W uroczystości uczestniczył burmistrz Marcin Orzeszek, rodzice  oraz zaproszeni goście.

Słowo powitalne wygłosiła  opiekunka świetlicy Sylwia Janicka-Kurczyna. Dzieci i młodzież ze Środowiskowej Świetlicy im. Kubusia Puchatka zaprezentowały Jasełka, wcielając się w role  Maryi, Józefa, pasterzy, aniołów, diabłów i króli. Uroczystość zakończyły podziękowania, składanie życzeń oraz wspólny wigilijny poczęstunek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.